Du är här: Hem > Kontakt

Ring oss gärna på 0413-664 60



Du kan även...

Chatta med oss
Klicka här
Hitta säljare
Vägbeskrivning
Besök oss


Våra säljare

Kontakta dina lokala säljare i Sverige. Här hittar du kontaktinformation till våra säljare i Sverige, indelade i respektive affärsområde.


joakim
Joakim Dahlberg - Försäljning
Tel: 0413-664 63
Mobil: 076-101 97 02
joakim.dahlberg@wattheating.se

Region Syd & Norr
kommersnart
Thomas Perstedt – Försäljning
Tel: 0413-664 68
Mobil: 073-059 74 98
thomas.perstedt@wattheating.se

Region Göteborg, Västra Götaland & Värmland
kommersnart
Kent Edvardsson - Försäljning
Tel: 0413-664 65
Mobil: 070-226 63 37
kent.edvardsson@wattheating.se

Region Stockholm, Mälardalen, Sundsvall, Linköping & Norrköping
Fredrik
Fredrik Roth - VD
Tel: 0413-664 61
Mobil: 076-138 39 08
fredrik.roth@wattheating.se

Sverigekarta_WattHeating

Övrig personal



Marcus
Marcus Eriksson – Konsultansvarig
Tel: 0413-664 62
Mobil: 073-679 98 49
marcus.eriksson@wattheating.se

Johan
Johan Ingvarsson – Order/offert
Tel: 0413-664 67
johan.ingvarsson@wattheating.se

Emil
Emil Roth - Planeringsansvarig/Inköp
Tel: 0413-664 64
Mobil: 070-302 84 69
emil.roth@wattheating.se

Emil
Anders Göthe - Lageransvarig
Tel: 0413-664 66
lager@wattheating.se

Per
Per Sjödin - Ekonomi
Tel: 0413-664 60
per.sjodin@wattheating.se